MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8584224
nr 858 4224
Skåp
Mahogny, längd: 46 cm, djup: 46 cm, höjd: 98 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2013
kl 20:54:37
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
400 kr